Na rozkaz serca

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
978-83-7648-239-2
romans, na wspólnej
Ula

Powieść napisana przez bohatera serialu "Na Wspólnej" zainspirowana historią wielkiej miłości. Modelka Krystyna i kierowca rajdowy Karol bardzo się kochają. Niestety, on znika na wiele lat, a ona próbuje ułożyć sobie życie, wciąż wspominając swoją jedyną wielką miłość. Po latach spotykają się ponownie. Czy uda im się odbudować wielkie uczucie, które ich niegdyś łączyło? Czemu Karol zniknął,...

Po latach spotykają się ponownie. Czy uda im się odbudować wielkie uczucie, które ich niegdyś łączyło? Czemu Karol zniknął, co się wydarzyło wiosną 1988 roku? Czemu ściga go SB, amerykański i rosyjski wywiad? Co zwycięży: obowiązek czy miłość?

Adela Wyrwał - od zawsze tworzyła wiersze i opowiadania, pragnąc zobaczyć swoje nazwisko w druku. Okazuje się, że marzenia się spełniają. Wskutek zbiegu okoliczności Adela Wyrwał opublikowała tę książkę.

Dagmara Nowak | 2016-11-24
gothic_girl | 2014-01-03