W obliczu wroga

Tłumaczenie: Piotr Jędrusik
Seria: Srebrna Seria
Wydawnictwo: Amber
In the presence of the enemies
powieść
hunter

Młoda i piękna Elisabeth odziedziczyła olbrzymią fortunę po zmarłym mężu, jednym z najpotężniejszych amerykańskich potentatów finansowych, Augustusie Darenie. Tymczasem do majątku miliardera roszczą sobie prawa również jego dzieci, usiłujące podważyć testament ojca. Stronę wdowy w tym sporze reprezentuje Jake Martin, prawnik z wielką przyszłością. Wkrótce wpada jednak w straszną pułapkę, która czyha na każdego adwokata: zakochuje się w swej klientce. A nie będzie to jego ostatni błąd w tej dramatycznej rozgrywce.

wrzos118 | 2017-02-26
Fibi | 2017-01-27