zamówienia publiczne w ochronie zdrowia

Wydawnictwo: Difin
biznes, finanse

Pierwsze wydanie monografii ukazało się w 2007 roku jako wynik wieloletnich badań nad modelem funkcjonowania publicznych podmiotów sektora ochrony zdrowia na rynku zamówień publicznych. Kwantyfikacja informacji zawartych w publikacjach o zamówieniach publicznych (dostawy), które na rynek emitowały podmioty sektora ochrony zdrowia (publiczne) pozwoliła na opracowanie wielostronnych analiz tych zamówień oraz przedstawienie występujących zależności przyczynowo-skutkowych. W wydaniu drugim, analogic