Zaragoz

Tłumaczenie: Izabela Żebrowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Czarna Biblioteka". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Copernicus Corporation
Zaragoz
83-86758-23-6
Orfeo
Pierokiś

Opowieść o Zaragoz to opowieść o zdradzie, która miała miejsce dawno temu, lecz której poplątane nici, jak to zwykle z nićmi zdrady bywa, sięgają poprzez lata aż do dzisiejszego dnia. "Zaragoz" jest jedną z trzech opowieści minstrela Orfeo. Owe klasyczne opowiadania fantasy pełne przygód i tajemnicy wydane są w Polsce po raz pierwszy. Cała trylogia z pewnością zadowoli dawnych i nowych fanów Warhammera.

Krzysiek | 2015-05-29

Dla fanów WH.
Intryga niezła, postaci raczej nijakie.
Ot, "ekranizacja" sesji WFRP (1. edycja)

morbidslavo | 2014-10-23
wiaziu | 2013-12-26