Psychologia życia społecznego

Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
83-89574-34-9
psychologia społeczna
Magdalena

Podręcznik przygotowany z myślą o szerokiej rzeszy studentów kierunków pozapsychologicznych: studiów biznesowo-menedżerskich, studentów prawa, medycyny i różnych specjalności nauczycielskich, studentów kierunków ekonomicznych i politechnicznych. Zawiera solidną, usystematyzowaną wiedzę z zakresu psychologii społecznej, która została przedstawiona niezwykle przystępnym językiem

Florianf | 2015-02-08

Szczerze polecam. Przyjemna odmiana w mnogości podręczników z psychologii społecznej, pisanych przez mężczyzn. Ta napisana przez kobietę i dobrze napisana. Fajne przykłady, ciekawy układ książki.

Agata_Małgorzata | 2014-04-22
anika160 | 2013-07-06