Wielka księga ornamentów

978-83-7670-102-8
album, sztuka
sztuka
koimas

Wielka księga ornamentów zawiera historię, liczne opisy i cechy szczególne najważniejszych i najciekawszych ornamentów stworzonych ręką człowieka. Książka jest bogato ilustrowana z licznymi złoceniami.

Gabrielle | 2014-09-02

Ten pięknie wydany album ten przeznaczony jest przede wszystkim dla tych, którzy interesują się designem i szukają inspiracji i praktycznych porad dotyczących samodzielnego ozdobienia wnętrz ornamentami. W albumie tym prezentowane są przede wszystkim ich różne przykłady z dokładnym opisem. Ci, którzy chcą dowiedzieć się czegoś na temat samej historii ornamentów - na którą osobiście liczyłam - mogą poczuć spore rozczarowanie, gdyż temat ten potraktowany tu został bardzo pobieżnie.

button_with_a_dot | 2015-03-15
srutututuu | 2014-12-26