Broń Wehrmachtu w kolorze

Wydawnictwo: Wydawnictwo WIS-2
II wojna światowa
hunter

Niezbędna literatura w biblioteczce każdego kolekcjonera zbieracza różnych militari i historyka Armii III rzeszy. Polsko-angielski album dokumentujący w licznych opisach i na oryginalnych pierwszych kolorowych fotografiach opisanych licznymi komentarzami prezentowanych zdjęć w wersji polskiej i angielskiej. Tematem albumu jest najcięższa i najgroźniejsza broń oraz wyposażenie, umundurowanie Wehrmachtu i jego działania a także priorytetowe cele podczas II wojny światowej.

Piotr Sikora | 2014-02-18
Calineczka | 2014-11-25