Sojusznicy Hitlera 1941-45

Wydawnictwo: Militaria
8386209569
Getos

Kolejny, trzeci tomik z serii „Militaria" jest poświęcony wojskom państw walczących po stronie Niemiec na froncie wschodnim w latach 1941-1945. Opisane zostały armie Bułgarii, Chorwacji, Finlandii, Rumunii, Słowacji, Węgier i Włoch (tylko front wschodni). Opis walk został pogłębiony o dokładną analizę sytuacji politycznej tych państw. Książka jest bogato ilustrowana. W najbliższym czasie ukażą się dwie dalsze książki z serii „Militaria" omawiające działania armii niemieckiej.

źródło opisu: Militaria, 1993

źródło okładki: Zdjęcie autorskie