Człowiek i psychologia

Wydawnictwo: Park
Margof

Autorzy - znani psycholodzy i psychoterapeuci - opisują ludzkie zachowania, wyjaśniają takie pojęcia jak: osobowość, inteligencja. Czytelnik znajdzie tu odpowiedzi na szereg pytań, np. dlaczego inaczej zachowujemy się w grupie, a inaczej w samotności, jak funkcjonujemy w rodzinie, jakie związki zachodza między psychiką a ciałem, a jakie między psychologią a medycyną. Książka choć zawiera szereg cennych wskazówek, nie jest poradnikiem, w którym czytelnik znajdzie odpowiedź na pytanie jak być szczęsliwym. Jest bowiem przewodnikiem po świecie ludzkich zachowań, a także problemów, jakie spotykamy w dorosłym życiu, m.in. w rodzinie, w pracy.

dagmara1976 | 2013-04-25
Tamaryszek | 2012-02-11