Planeta dinozaurów

Dinosaur Planet
8371202202
dinozaury
A--

Na Ziemi wymarły siedemdziesiąt milionów lat temu; na Irecie żyją w całej swej przerażającej wspaniałości. Dinozaury! Zasiedlają planetę, która pozornie łaskawa dla przybyszów, okazuje się niezgłębiona jak żadna w galaktyce.

Wysłana na nią ekspedycja badawcza znika nagle w tajemniczych okolicznościach, podobnie jak statek zdążający z odsieczą...

Zbyszek | 2011-08-26

Z ilości opinii widzę, że to mało znana książka, raczej znanej autorki. Odważyłem się przeczytać tą pozycję dosyć dawno i chętnie do niej wrócę już niedługo, bo pierwsze czytanie wiązało się wyłącznie z pozytywnymi odczuciami. Napisana przyjemnym językiem zachęca do zagłębienia się w ten obcy świat niezbadanej do końca planety. Warto sięgnąć na półkę.

Alek | 2016-10-26
Na półkach: Wywalone, Przeczytane