Noc jest mi światłem

Natten är mitt ljus
83-7305-110-4
religia
Magdalena

Książka jest nie tylko interpretacją doktryny Mistrza Karmelu, lecz także zaproszeniem do poddania się Bożemu prowadzeniu, zachętą do odczytywania sensu każdego przeżywanego cierpienia, niepokoju czy lęku oraz nieustępliwego pytania w trudnych chwilach: "Co Bóg pragnie mi przez to odsłonić?" Skłania do tego, by w naszej konkretnej codzienności podjąć wezwanie: "Miej odwagę stać się tym, kim jesteś w Chrystusie".

Paulina | 2013-12-14
Przeczytana: 2011 rok

Noc ciemna jest trudnym zagadnieniem do zrozumienia a tym bardziej to opracowania. Dobra napisana, konkretnie, nieraz naukowo, oparta na nauczaniu Doktorów Kościoła. Polecam!

Francesco Gallo | 2014-05-29

Jest to wyjątkowa książka, którą polecam wszystkim.

Joanna | 2018-02-25
skm83134 | 2018-01-02