O naśladowaniu Maryi

Opera omnia
Maryja, chrześcijaństwo
religia
kamk

Tomasz a Kempis, mistrz życia duchowego, znany z niewielkiej książeczki "O naśladowaniu Chrystusa", która przez wiele stuleci służyła ludziom jako przewodnik w drodze do świętości. Obecnie oddajemy do rąk czytelnika książkę o Maryi, równie piękną i bogatą, pełną macierzyńskiej miłości. Całość jest wyborem różnych tekstów: hymnów, psalmów, wzniosłych modlitw, głębokich myśli człowieka, który autentycznie kocha Maryję, czci i wielbi, i pragnie, aby inni podobnie czynili.

| 2016-03-27
Na półkach: Przeczytane, Religia, 2017