Boys that Bite

Książka jest przypisana do serii/cyklu "A Blood Coven Vampire Novel". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Berkley Books
9780425209424
vampire, urban fantasy
angielski
wampirzyca_55

My mom is so going to kill me if she finds out I'm turning into a vampire... Okay, so technically she can't because I'm immortal. Well, not yet. See, due to the worst case of mistaken identity with my dark-side-loving twin sister at a Goth hangout called Club Fang, Magnus, a vampire hottie, went for my innocent neck instead of hers. Now, if I don't reverse it in time, Magnus will be my blood...

My mom is so going to kill me if she finds out I'm turning into a vampire...

Okay, so technically she can't because I'm immortal. Well, not yet. See, due to the worst case of mistaken identity with my dark-side-loving twin sister at a Goth hangout called Club Fang, Magnus, a vampire hottie, went for my innocent neck instead of hers. Now, if I don't reverse it in time, Magnus will be my blood mate forever and I'm doomed to be a blood-gulping, pasty, daylight-hating vampire. Believe me, it seriously bites!

After the unfortunate slaying of the vampire leader, it's up to me, my sister, and Magnus to find the one thing that can solve my problem--the Holy Grail. No joke. I seriously hope I can get out of this on time because, somehow, I scored the hottest prom date in my school, the mouth-watering Jake Wilder. And I do NOT want to be a vampire for the prom--let alone the rest of eternity.

Kasia1101998 | 2016-02-19

Można śmiało ją przeczytać w nudne, zimowe wieczory. Fabuła lekko "przesadzona", jednak sam pomysł odchodzi od wampirzych stereotypów. Jako niewymagająca lektura jest w sam raz. Jednak nie zależy spodziewać się szału emocjonalnego podczas czytania tej książki, gdyż go na pewno nie będzie.

Vii | 2014-08-21

Due to the worst case of mistaken identity with Sunshine's dark-side-loving twin sister Rayne at a Goth club, the vampire Magnus goes for Sunshine's innocent neck. Now if she doesn't reverse it in time, Magnus will be her blood mate forever and she'll be doomed to be a vampire.

nata5551 | 2016-08-27
Przeczytana: 25 sierpnia 2016

Sunny i Rayne są bliźniaczkami jednojajowymi, ale na tym ich podobieństwo się kończy. W przeciwieństwie do siostry, Sunny nie jest fanką gotyku i idzie do Fang Klubu tylko za jej namową. Decyzja, co do gotyckiej sukienki nie była złym pomysłem, co innego przypinka z napisem „Ugryź mnie” traktowana jak zaproszenie na obiad.
Rayne zapisała się do przemiany w wampira i zrobiła wszystko, czego od niej wymagano, łacznie ze zbadaniem krwi.Przez pomyłkę super seksowny wampir Magnus ugryzł Sunny biorąc ją za jej siostrę.
Czy Sunny zaaklimatyzuje się w swoim nowym życiu? Jakie będą plusy i minusy jej wampirzego życia? I co z Magnusem, wampirem, który ją przemienił? Jakie przygody czekają dziewczynę?

Myślałam, że główne bohaterki będą dorosłymi kobietami, a tu takie zaskoczenie - 16-to letnia dziewczyna zostająca wampirem, po prostu brak słów. Pomijając ten szczegół, który mi nie przypadł do gustu to książka jest dobra. Momentami śmieszna jak np. zamiana bliźniaczek(co może się kojarzyć ...

Magda | 2010-11-14
Przeczytana: 14 listopada 2010

Nie no, tego nie da się czytać!! Ocena "słaba" to i tak za dużo. Wielki pociągający wampir, który myli osoby, a potem się płaszczy. Król wampirów jako dziecko? Łowca demonów to gruba Bertha, której już imię mówi samo za siebie, a gdy dodać do tego jeszcze opisany wygląd... Jeśli autorka zamierzała wyśmiać Buffy i inne wampiryczne filmy czy książki, to udała jej się ta sztuka. Nawet nie doszłam do połowy, by już wiedzieć, że nie dam rady dojść do końca. Zdecydowanie nie polecam.

Floire | 2013-08-16
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 08 sierpnia 2013

Nie czytałam żadnych recenzji o tej książce przed tym, jak po nią sięgnęłam i bardzo żałuje. Zmarnowałam tylko czas na dokończenie jej. Fabuła - jeżeli wgl. można tu jakąś znaleźć - jest płytka, a sposób w jaki książka jest napisana jeszcze bardziej pogrąża całą książkę. Nie polecam.

Didi | 2016-02-29

Cały cykl książek okropnie napisany. Dziecinny styl opisywania każdej akcji, bohaterowie nijacy, trzeba się zmusić, żeby dokończyć książkę.

Monika | 2011-09-11
Przeczytana: 11 września 2011

książka ciekawa. do ostatniego momntu trzyma w napięciu.

Aaana | 2016-09-02
Elizzka656 | 2016-08-24