Królewna Śnieżka

Okładka książki Królewna Śnieżka Angela Cash
Okładka książki Królewna Śnieżka
Angela Cash Wydawnictwo: Da Capo Seria: Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty literatura dziecięca
literatura dziecięca
Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty
Dreamskate
Da Capo
1998-01-01
1998-01-01
837157357X
Małgorzata Samborska
łyżwiarstwo miłość przyjaźń

Jak wszystkie z tej serii romantyczna i przewidywalna, ale i tak warto ją przeczytać. ;)

Rewelacja....czytając ją do tej pory mam jakieś dziwne uczucia w okolicach żołądka. Zakochałam się w głównych bochaterach. Lindsey kocha łyżwy i pewnego dnia spotyka na szkolnym korytarzu Paula - przystojnego olimpijczyka który ten rok spędzi w jej szkole. Lindsey zapisuje się na zajęcia łyżwiarskie i dowiaduje się że głównemu instruktorowi pomagac bedzie właśnie Phil. Dziewczyna wpada po uszy, jednak czy tylko ona?

Przyjemna w czytaniu :) Podobała mi się historia :D a na końcu książki nawet się uśiechnełam :P cóż może w głębi duszy dalej pozostanę romantyczną nastolatkom :D Natomiast nie mogę powiedzieć nic złego na temat tej książki :D oczywiście każdy kto po nią sięga wie że nie jest to literatura górnolotna, jednak znakomicie potrafi odstresować i przenieść na moment w przyjemne zawirowania miłośne, takie małe nastoletnie harlequiny :D

świetna dla wszystkich nastolatek.
wymarzony chłopak, pasja i oczywiście kłótnie. taka książka spodoba się każdej dziewczynie. :)

świetna dla wszystkich nastolatek.

Gdy pierwszy raz przeczytałam tą książkę pamiętam, że ani trochę mi się nie spodobała. Później jakoś tak się zdarzyło, że sięgnęłam po nią ponownie i to był totalny zwrot o 180 stopni. Bohaterowie są bardzo sympatyczni, a cała historia nie jest przesłodzona.

Kiedy tylko mam ochotę oderwać się od poważniejszej literatury zazwyczaj sięgam albo po książki z tej serii albo literaturę fantastyczną, gdzie wszystko się dobrze kończy. Muszę przyznać, że początkowo "Królewna Śnieżka" średnio mi się podobała. Wraz z rozwojem akcji wydarzenia w książce bardziej mnie ciekawiły i kibicowałam bohaterce w zdobyciu Paula :)Jeśli ktoś chce oderwać się od poważnej tematyki powinien przeczytać kilka książek z tej serii.

Jak na tą serię to całakiem, całkiem.

Jak na tą serię to całakiem, całkiem.

• Dzieciństwo
  • Młodzieżowe
  • Ebooki
  • Nie dla mamy nie dla taty...
  • Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty

Dodaj cytat z książki Królewna Śnieżka