Eenee, meenee, mainee, mo
miłość, wakacje
ivonyz

Amy i Lilly, każda z różnych powodów, wyjeżdżają w lecie do ośrodka badań ornitologicznych, położonego w samym sercu Gór Kaskadowych. Po drodze poznają dwóch swoich rówieśników, Tima i Zacha, którzy, podobnie jak one, postanowili spędzić wakacje w ten dość nietypowy sposób. Już pierwszego wieczoru w górach Amy wpada na szalony pomysł, który bardzo komplikuje ich życie. Czas pokaże, czy w...

Czas pokaże, czy w sprawach takich jak uczucia można się zdawać na ślepy traf.

Książka dla nieco młodszych kobiet, którą czyta się niezwykle szybko i przyjemnie.
Może zbyt przewidywalna, ale w sam raz dla nastoletniej córki.

Ciekawa i wciągająca, ale moim zdaniem takie historie zdarzają się tylko w filmach i książkach. Zbyt duże zbiegi okoliczności, żeby mogła to być historia, która przydarzyć się może każdemu.

Priada | 2012-03-13
Przeczytana: 12 marca 2012

Początek zapowiadał się ciekawie rozwinięcie dodyc dobre jednak końcówka tak bardzo mnie rozczarowała że ocena taka jaka jest. Myślę że pisarka nie miała pomysłu na zakończenie i wszystko złożyło się na totalną klapę, jednak i tak kocham serię NIE DLA MAMY NIE DLA TATY XD

Miśka | 2013-12-31
Przeczytana: 01 kwietnia 2013

Ciekawa, trochę przewidywalna jednak przyjemnie się czyta pisana z punktu widzenia kilku osób.

Bardzo zabawna książka. Byłam zadowolona z zakończenia. Polecam ;)

ewulka | 2012-07-08
Przeczytana: czerwiec 2012

Gdybym miala nastoletnia corke, polecilabym jej te ksiazke w ramach lektury wakacyjnej. Raczej strata czasu dla osob starszych. Ksiazka opisuje perypetie wakacyjne dwoch chlopcow i dwoch dziewczat, konczaca sie happy endem. Ksiazka bardzo przewidywalna.

Iffy | 2012-05-02

Czytało się będąc jeszcze w podstawówce. Najgorsze w całej serii "Nie dla mamy..." było to, że nieważne co się działo na końcu zawsze główni bohaterowie łączą się w pary i żyją długo i szczęśliwie. Przydałoby się więcej dramatyzmu.

Mackula | 2012-08-01

Ooo dobra jest .. podobał mi się moment jak jeden gotował się i chciał przywalić drugiemu ;p

Ciekawa książka która mnie wciągneła :D

poziomkowa | 2016-12-07