Frustracja - Zawodowy Zabójca

Frust Job Killer Buch
978-83-61655-35-0
praca, frustracja, stres
Anna

Zarabiam zbyt mało. Szef nie docenia mojej pracy. Tak właśnie myślisz? Gratulacje, właśnie znalazłeś pracę swoich marzeń! Tak, dobrze przeczytałeś: praca, którą masz, to najlepsze, co ci się mogło przytrafić. Ta książka demaskuje najpopularniejsze powody frustracji w pracy i prezentuje zaskakująco skuteczną metodę, dzięki której można zmienić i udoskonalić własną, denerwującą codzienność...

Zarabiam zbyt mało.
Szef nie docenia mojej pracy.
Ta książka demaskuje najpopularniejsze powody frustracji w pracy i prezentuje zaskakująco skuteczną metodę, dzięki której można zmienić i udoskonalić własną, denerwującą codzienność zawodową. Gwarantujemy, że książka nie ogranicza się do płytkich sformułowań w rodzaju: „Myśl pozytywnie!”

zaczytAnia | 2014-05-28
Przeczytana: 01 czerwca 2014