Słupy ognia

Pillars of fire
83-85085-14-9
piotrex

Z okładki:
Rok 1992. Wyścig na śmierć i życie – USA, niemiecki kartel przemysłowy, fanatyczni muzułmanie. Izrael w obliczu zagłady nuklearnej. Były hitlerowski naukowiec opracowuje projekt rakiety dla libijskiego dyktatora. Dzień i godzina startu są wyznaczone. W głębi libijskiej pustyni otwiera się podziemna wyrzutnia...

Roman Dłużniewski | 2016-11-26
Przeczytana: 26 listopada 2016

Książka jakich wiele. Dość sprawnie napisana, ale po przeczytaniu nie zostaje zbyt długo w pamięci.

elsauria | 2015-07-29

Mocna książka. Bardzo wartka i ciekawa historia mimo że Kadafi, Mosad, Syria, Galilea, żydzi, arabi, chrześcijanie, ortodosksi, knowania, szpiedzy, ci po jasnej i ciemnej "stronie mocy" to wciąż aktualnie brzmiący temat i wydawałoby się że nie mozna już nic więcej to jednak ta książka pokazuje że można. Mimo że tak wiele różnorodności to akcja spójna i bardzo dobrze powiązana. Czytając jedyne co tracisz to poczucie czasu! Bardzo dobra lektura!

hunter | 2013-02-11
Przeczytana: 10 lutego 2013

Cóż.. Zdecydowanie nie jest to książka porywająca i przyciągająca do siebie. Raczej brnie się prze kolejne strony niż zachłannie "pożera".
Pana Shagan'a czytałem jeszcze "Wendetę" - równie ciężko czytająca się. Widać ten pan tak ma.
Sama książka to taka powieść szpiegowska. O agencie który w niczym nie przypomina 007 ;) Całość najbardziej przypomina mi książki Len'a Deighton'a. Niestety...

srebrnanatalia | 2017-05-23
Na półkach: Przeczytane, Ab ovo