Krąg

Wydawnictwo: Amber
The circle
83-85079-77-7
Agnieszka

"Krąg" to błyskotliwy thriller ujawniający kulisy najgłośniejszych wydarzeń naszych czasów. Intryga, jak wrzucony do wody kamień, zatacza coraz to większe kręgi ujawniając w końcu przymierze, które poprzez sieć korupcji i wpływów prowadzi świat nieuchronni do zagłady.

Roman Dłużniewski | 2016-12-16

Intryga na wysokich szczeblach, korupcja, morderstwa, a wszystko to podlane wyuzdanym seksem ocierającym się o pornografię. Shagan wie jak robić pieniądze, ale niestety nie wie jak powinno się pisać książki.

kondor | 2015-02-25

Dynamiczna akcja, wielopoziomowa intryga, kręgi władzy, egzotyka. To wszystko, wielbiciele thrillerów znajdą w tej książce. Dla dodatkowej zachęty dodam, że wprawdzie marginalnie, ale jednak znajdziemy tu wątki polskie.

Szymon | 2015-06-22
Beata | 2014-11-08