Sex. Księga gier miłosnych

978-83-7575-784-2
seks
poradniki
A--

SEX Księga gier miłosnych proponuje 85 gorących i podniecających zabaw. Niech wasze życie seksualne z przyjemnego zmieni się w fantastyczne.

źródło opisu: merlin.pl

Michelle | 2014-08-18
Na półkach: Posiadane, Przeczytane

Bardzo fajna książka, na pewno mogę ją polecić. Znajduje się w niej dużo fajnych i inspirujących pomysłów na to, jak urozmaicić sobie życie seksualne. Jeśli ktoś szuka podanych na tacy pomysłów, wraz ze scenariuszami, to jest to idealny nabytek. Książka nie jest kolejnym psychologicznym opisem seksu i poradnikiem, jest jakby zbiorem fantazji i pomysłów. Każda zabawa opisana jest zwięźle i konkretnie, co do czego i w jakim klimacie. Do ideału czegoś brakuje, ale jest świetna, na pewno nie żałuje, że kupiłam. Do lepszej oceny trochę za mało tych zabaw, zwłaszcza, że niektóre różnią się tylko szczegółami. ;)

rociel7 | 2016-02-07
Peggy_Brown | 2014-07-07