Nowa Kamasutra. wizualny przewodnik po sztuce uprawiania miłości

Tłumaczenie: Urszula Ruzik-Kulińska
Wydawnictwo: Bellona
6 (7 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
The new Kama Sutra
9788311119932
poradniki

Najnowsza pozycja uznanej autorki książek o erotyce i seksualności. Tym razem tematem stała się sztuka kochania wyłożona przez mędrca Watsjajanę. Obok tradycyjnego traktatu erotycznego w książce znajdziemy współczesne zdjęcia i dokładne ilustracje, dzięki którym śmiało wkroczymy w świat rozkoszy. Każdej opisanej tradycyjnej pozycji odpowiada jej unowocześniona wersja. Prezentacji powszechnych form współżycia - w pozycji zwartej czy też symetrycznej - towarzyszą wyrafinowane ułożenia ciała, wymagające giętkości i gibkości oraz ich odmiany przeznaczone dla mniej wygimnastykowanych partnerów. Opisano także potrzebne (nie tylko w łóżku) techniki miłosne. Autorka nie zapomina o rozkoszach płynących z pieszczot towarzyszących aktowi seksualnemu. Prezentuje rodzaje i oddziaływanie pocałunków, seks oralny i różnice w szczytowaniu między kobietą a mężczyzną. Odkrywa, czym jest prawdziwe zaspokojenie seksualne. Lektura w parach lub indywidualnie.

źródło opisu: Bellona, 2011

źródło okładki: Bellona, 2011

Kati | 2017-07-28
Przeczytana: 28 lipca 2017

Książka dla początkujących. Nie dla kogoś, kto jest w stałym związku kilka lat i do większość pozycji doszedł metodą prób i błędów. Brak tu traktatu, a głównie oto mi chodziło kupując książkę. Myślę, że nada się na prezent dla kogoś koło 18. Ładna oprawa, ale trochę za duży format. Zdjęcia są duże i dobrze ukazują pozycję, ale i tak pół strony to ozdobniki nad i pod zdjęciami.

MobyDick | 2017-09-28
Przeczytana: wrzesień 2017

Hmmm.
Tej książki nie czytamy - raczej można ja oglądać.
Ta książka to jednozdaniowe opisy "najbardziej zmysłowych pozycji seksualnych" zilustrowane zdjeciami niezbyt atrakcyjnych modeli.
Raczej nie polecam.

kaczusia | 2018-01-05