Kup teraz - 11 ofert w cenie od 23.88 zł do 32.97 zł

Nowa Kamasutra. wizualny przewodnik po sztuce uprawiania miłości

Randi Foxx Wydawnictwo: Bellona poradniki
poradniki
9788311119932
Urszula Ruzik-Kulińska

Hmmm.
Tej książki nie czytamy - raczej można ja oglądać.
Ta książka to jednozdaniowe opisy "najbardziej zmysłowych pozycji seksualnych" zilustrowane zdjeciami niezbyt atrakcyjnych modeli.
Raczej nie polecam.

Książka dla początkujących. Nie dla kogoś, kto jest w stałym związku kilka lat i do większość pozycji doszedł metodą prób i błędów. Brak tu traktatu, a głównie oto mi chodziło kupując książkę. Myślę, że nada się na prezent dla kogoś koło 18. Ładna oprawa, ale trochę za duży format. Zdjęcia są duże i dobrze ukazują pozycję, ale i tak pół strony to ozdobniki nad i pod zdjęciami.

• 1.Empik
  • Chcę w prezencie
  • Przeczytane w 2019
  • Wschód i pokrewne
  • Prezenty ślubne 2018 (32)
  • Stosik 2012-01÷06