Kochaj się długo i zdrowo

978-83-7554-078-9
życie seksualne, seks
poradniki
Irena

Książka inspirowana jest audycją radia TOK FM "Kochaj się długo i zdrowo". Zasadniczą jej treść stanowią odpowiedzi na listy, pozwalające poznać problemy związane z seksualnością. Celem książki jest wskazanie drogi do gabinetu seksuologa każdemu, kto czuje, że seks przestał być radością oraz przekonanie, iż zaburzenia w sferze seksualnej należy skutecznie leczyć, zamiast je pielęgnować przez...

Celem książki jest wskazanie drogi do gabinetu seksuologa każdemu, kto czuje, że seks przestał być radością oraz przekonanie, iż zaburzenia w sferze seksualnej należy skutecznie leczyć, zamiast je pielęgnować przez kolejne lata.
Dołączona do książki płyta zawiera fragmenty autentycznych wypowiedzi słuchaczy radia TOK FM o ich seksualności.
Do książki dołączona jest płyta CD z zapisem audycji "Kochaj się długo i zdrowo"

źródło opisu: http://www.dobreksiazki.pl/b11748-kochaj-sie-dlugo-i-zdrowo.htm

źródło okładki: http://www.dobreksiazki.pl/b11748-kochaj-sie-dlugo-i-zdrowo.htm

wildfemale | 2013-07-14
Przeczytana: 13 lipca 2013

"Kochaj się długo i zdrowo." - co za piękne przesłanie! Jest to także tytuł audycji przez wiele lat prowadzonej przez seksuologa Andrzeja Depko i ówczesną redaktor naczelną radia TOK FM czyli Ewę Wanat. Do audycji mam sentyment. Pamiętam, że kiedyś kolekcjonowałam jej archiwalne nagrania, odsłuchiwałam online zaległe odcinki po odkryciu tej audycji. Kiedy ich słuchałam, w moim pokoju robiło się tłoczno, bo rodzina chyba bała się poprosić o podanie częstotliwości na jakiej to nadają. Audycję odkryłam przez przypadek, kiedy przeczesując stacje usłyszałam słowo "wibrator", najpierw myślałam, że źle się ze mną dzieje i doznaję omamów wskutek wieloletniego opętania seksem. Po chwili okazało się, że jednak dobrze słyszałam i te zaburzenia psychiczne jeszcze u mnie nie występują.

Audycja od dawna już się nie ukazuje, Depko został w międzyczasie prezesem PTMS, a i książka jest wiekowa, bo pochodzi z 2008 roku. Ładne wydanie w twardych okładkach, z dołączoną płytą CD zawierającą nagranie...

Andrzej | 2016-10-03
Seb | 2016-08-04