Love story nastolatka : 100 pytań o seks

Książka jest przypisana do serii/cyklu "BIBLIOTEKA KLUBU ERGO". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: WSiP
978-83-02-10477-0
poradniki
sylwka128

Rozmowa z młodymi ludźmi na temat ich seksualności wcale nie musi być trudna! Przedstawiamy poradnik, który przeznaczony jest dla nauczycieli wychowania do życia w rodzinie, wychowawców i rodziców. Autor udziela w nim odpowiedzi na 100 pytań zadawanych przez młodzież za pośrednictwem Internetu. Nastolatkowie pytają m.in. o dojrzewanie, inicjację seksualną, antykoncepcję.

źródło opisu: okładka

Andrzej | 2016-10-03