poradniki

Najważniejsze tematy związane ze zdrowiem seksualnym. Rozwój psychoseksualny, sztuka miłosna, planowanie rodziny, zaburzenia. Dla rodziców, nauczycieli, młodzieży. Edukacja seksualna oznacza promocję zdrowia seksualnego, które polega na zdrowym rozwoju, równych i odpowiedzialnych relacjach partnerskich

Nowik | 2017-04-14

Bardzo interesujący podręcznik w zakresie seksuologii. Pan Starowicz w bardzo interesujący sposób ukazuje w nim zagadnienia TABU które mają związek z seksualnością człowieka. Polecam ; )

Ewelina | 2012-09-09

lektura obowiazkowa.

Bardzo polecam, autorzy w przystępny i bezpośredni sposób opisują podstawowe zagadnienia związane z seksualnością człowieka.

kretek | 2017-01-16
e-Milka | 2016-10-19