Zrozum swojego niemowlaka

978-83-60215-39-5
rozwój niemowląt
poradniki
Chiquita

Pierwsza część książki umożliwia wgląd w emocjonalny świat dziecka w okresie od jego urodzin do jednego roku. Autorka tej części książki, Sophie Boswell prezentuje pogląd, że dziecko nie może być zrozumiane bez uwzględnienia kontaktów z otoczeniem. Autorka drugiej części książki, Sarah Gustavus Jones zajmuje się rozwojem dziecka od 12 do 24 miesiąca życia. W tym okresie niemowlęta są ciągle...

Autorka drugiej części książki, Sarah Gustavus Jones zajmuje się rozwojem dziecka od 12 do 24 miesiąca życia. W tym okresie niemowlęta są ciągle fizycznie i emocjonalnie zależne od innych, ale zmieniły się rodzaje napotykanych trudności i wymagania.

KlaudiaK | 2016-06-04
Przeczytana: 15 marca 2016

Można przejrzeć i znaleźć coś dla siebie, natomiast nie należy się nastawiać, że jest to skarbnica wiedzy.

Sana | 2016-03-17
Kamila | 2016-02-09