Psychopata

The Toyer
83-7227-449-5
thriller, psychopata
Anna Maria

"Arcydzieło suspense'u i psychologicznej przenikliwości. Każdy, kto weźmie do ręki tę powieść, poczuje od razu, że wyszła spod pióra mistrza. To książka błyskotliwa, przerażająca i fascynująca - czytelnik odnosi wrażenie, że uwozi go pociąg, w którym wysiadły hamulce i który pędzi w dół ze zbocza. Kunsztowna zdolność manipulacji i bezgraniczne zło, jakie czyni, pozwalają postawić bohatera powieści w szeregu z Hannibalem Lecterem z "Milczenia owiec"."

Titka Brak | 2016-07-23
Przeczytana: 22 lipca 2016

Ciągła akcja, bez nudnych przerywników. Ciekawie nakreślone postacie i dobrze ukazane emocje i przeżycia im towarzyszące. Minusem książki jest przewidywalność. Bardzo szybko można zorientować się kto i dlaczego...

lost-and-damned | 2012-10-24
Przeczytana: 22 października 2012

Jedna z lepszych książek jakie miałam w rękach. Bez zbędnych kwiecistych opisów, rzeczowo, trzyma w napięciu.

dxsuinik | 2012-12-28
Przeczytana: 28 grudnia 2012

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Bardzo dobra. W końcu bez durnawych opisów dochodzeń detektywistycznych, za to o działaniach psychopaty samych w sobie. Szkoda tylko, że rozmemłała się od połowy, kręcąc się bez końca wokół seksu. Na 40 stron przed końcem miałam jej zupełnie dość i szczerze powiedziawszy, gdybym w tamtym momencie przeskoczyła na ostatni rozdział nic bym nie straciła.

sticky | 2013-08-26
Przeczytana: 26 sierpnia 2013

Książka bardzo dobra, ale czegoś mi w niej brakowało, chyba brutalności. Jednak jest godna polecenia.

Karolina | 2013-08-01
Przeczytana: marzec 2010

Mistrzostwo. W każdym calu mistrzostwo. Pochłonęłam jednym tchem. Cudownie napisana, fabuła wciągająca, charaktery bohaterów świetnie wykreowane, a co najlepsze - byłam całkowicie zaskoczona finałem. Polecam z całego serducha.

Opus Atei | 2014-05-14
Przeczytana: 2013 rok

Jedna z lepszych pozycji jakie czytałem.
W kilku momentach dreszcz emocji przechodził mi po plecach...:)

rysiek | 2014-11-11
Przeczytana: listopad 2014

Nie rozumiem, jak możecie się tak podniecać tą książką? Według mnie to typowy, amerykański gniot. No dobra, zgodzę się, że fajne opisy przeżyć wewnętrznych, czasami, ale reszta... To kim jest Graczem staje się wiadome już w połowie książki. Czytałem do końca czekając na może jakiś zwrot akcji. Nic, totalnie nic! Wielka Pani lekarz rozprawia się sam na sam z psychopatą. Typowe i beznadziejne zakończenie. ... To była pierwsza książka tego autora i chyba ostatnia. Gorąco NIE polecam.

Cochise | 2013-06-23
Przeczytana: 23 czerwca 2013

Książka ,która przeleżała na półce kilka lat,w końcu ją przeczytałem - było warto.
Historia psychola,który nie morduje swoich ofiar - pięknych kobiet.
Ciekawym językiem jest napisana,sporo seksu.
Czy można nienawidzić Los Angeles?
Mimo wszystko chciałbym się przekonać osobiście.
"Wszyscy mamy jakąś przeszłość.Niektórzy bardziej niewybaczalną niż inni"

kina | 2014-03-06
Na półkach: Przeczytane, Ebook