Controlling w przedsiębiorstwie zarządanym przez projekty

Wydawnictwo: Wolters Kluwer
biznes, finanse

Wstęp str. 9 Rozdział 1. Specyfika controllingu w zarządzaniu projektami str. 13 zarządzanie projektami przedsiębiorstwo zarządzane przez projekty str. 13 Systematyka controllingu projektów str. 27 Cybernetyczne ujęcie controllingu projektu str. 35 Strategiczny controlling projektów str. 40 Operacyjny controlling projektów str. 44 Ośrodki odpowiedzialności w controllingu projektów str. 46 Rozdział 2. Controlling projektu kalkulacja kosztów projektu str. 55 zakres controllingu pojedynczego projektu str. 55 Kalkulacja kosztów realizacji projektu str. 68 Budżet pojedynczego projektu str. 99 Rozdział 3. Controlling projektu sterowanie wynikiem projektu str. 109 Sterowanie wynikiem finansowym projektu str. 109 Mierniki oceny wyników projektu str. 144 Premiowanie zespołu projektowego str. 149 Rozdział 4. Controlling portfela projektów str. 163 Konstruowanie portfela projektów str. 163 zapotrzebowanie na zasoby i sterowanie ich wykorzystaniem str. 180 Transfery wewnętrzne str. 191 Wskaźniki zagregowane i metoda Earned Value w controllingu portfela projektów str. 195 Premiowanie za wyniki portfela projektów str. 199

Mjanas | 2013-02-11