Rosjoznawstwo : wprowadzenie do studiów nad Rosją : podręcznik akademicki

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Prace Katedry Rosjoznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
Nika

Książka zawiera: Czym jest rosjoznawstwo, 1. Geografia Rosji, 2. Historia Rosji, 3. Język rosyjski i języki innych narodowości Rosji, 5. Inne wyznania w Rosji, 6. Kultura rosyjska, 7. Literatura rosyjska, 8. Sztuka rosyjska, 9. Teatr rosyjski, 10. Film rosyjski, 11. Muzyka rosyjska, 12. Rosyjska myśl filozoficzno-polityczna, 13. Nauka rosyjska, 14. Szkolnictwo rosyjskie, 15. Emigracja rosyjska XX wieku, 16. Rosja współczesna – polityka i społeczeństwo.

Justyna | 2016-01-17
rillie | 2015-03-28