Okładka książki Język ciała, gestów i zachowań

Język ciała, gestów i zachowań

Autor:
wydawnictwo
KDC
83-89314-01-0
typ
papier
Katarzyna
5.54 (81 ocen i 4 opinie)

Opis książki

Zdaniem psychologów w procesie komunikowania ponad połowę informacji odczytujemy z obserwacji zachowania naszego rozmówcy - z intonacji głosu, mimiki, gestów, a także z jego wyglądu i sposobu poruszania się. Ta książka ułatwi kompleksową charakterystykę każdego człowieka - na podstawie jego zachowań, wyglądu, budowy poszczególnych części ciała. Uwzględnia także aspekty astrologiczne, charakter pisma, zamiłowanie do kolorów pozwoli nawet zdefiniować ogólny stan fizycznego i psychicznego zdrowia analizowanej osoby. W książce znajdziesz testy pozwalające określić osobowość rozmówcy.

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników
Anja | 2014-01-04

Hej, czy wiedzieliście ,że " w komunikowaniu się słowa niosą ze sobą tylko 7% wszystkich informacji,38% zawartych jest w intonacji,natomiast aż 55% przekazujemy za pomocą gestów"? (str.48)
Zastanawialiście się nad tym jak wiele mówią o nas nasze dłonie, usta a nawet nogi?
Kobieta nie musi szeptać mężczyznie ,że się jej podoba,wystarczy jedno jej spojrzenie, a on już wie( no chyba ,że jest z nim coś nie tak, ale powinien wiedzieć ), przeciwnie jest z facetami, tu drogie panie musimy się zdrowo namęczyć aby zrozumieć o co im chodzi, a mówi się,ze to kobiety są skomplikowane . Dzięki tej książce odkryjemy bardzo wiele np. co robi z dlońmi osoba ktora nas okłamuje, że są aż trzy rodzaje dzwięków jakie wydajemy podczas śmiechu- hi,hi..ha,ha..i hu,hu i one też pokazują naszą osobowość.

Naprawdę fajna lektura ,polecam poczytać np. w gornie znajomych, zapewnia niezły ubaw bo dowiadujemy się o nich rzeczy, których wcześniej nie dostrzegaliśmy :-)

Świetna, dobrej zabawy :-)

Daniel | 2013-12-11

Wielki minus za wątek o znaczeniu daty urodzenia, linii ręki itp. Rzetelne informacje dotyczące mowy ciała to zaledwie mały procent w tej książce. Reszta to typowy forer.

cerber111 | 2013-10-07

chyba 10 razy przeczytałem i często do niej wracam, dobra ale lepsza jest Mowa ciała Allan Pease, Barbara Pease.

Kasia | 2012-08-06

Wracam do niej. Zawiera mnóstwo opisów gestów.

Marta | 2014-07-08

103. rocznica
  • Katarzyna Berenika Miszczuk
    26. rocznica
    urodzin
    - Latanie... jest jak pierwsza miłość. Jak zakochanie. Nie umiałem znaleźć porównania, dopóki cię nie spotkałem.
  • Stefan Darda
    42. rocznica
    urodzin
    W towarzystwie przyjaciela nie istnieje coś takiego jak niezręczna cisza.
  • Stefania Grodzieńska
    100. rocznica
    urodzin
    I wszystko byłoby pięknie, gdybym nie zauważyła skrzywienia na twarzach moich czytelników. Zdaje się, że Wam się to opowiadanie nie podoba... A, przepraszam, co Państwo w tej chwili robią? Przepraszam za wyrażenie, byczą się Państwo, tak? Opowiadania satyryczne się czyta, tak? Znamy takich, co mają... pokaż więcej
  • Walter Kirn
    52. rocznica
    urodzin
    Szybkie przyjaźnie to nie jedyne, jakie zawieram, ale najlepsze. Bo ci ludzie znają życie dużo lepiej niż moi bliscy.
  • Frederik Pohl
    1. rocznica
    śmierci
    może dojrzałość polega na tym, że chce się tego, czego się samemu chce, a nie tego, co inni ci każą chcieć
  • Stanisław Grochowiak
    38. rocznica
    śmierci
    Wolność dla wszystkich. Giniemy za wolność. Najwyższą wartość człowieka jest wolność.Chyba tylko wrodzone poczucie złego smaku pozwoliło ludzkości na aż tak natrętne nadużywanie nic nie znaczącego liczmanu. Dodajmy do tego, że w imię tejśce wolności, owszem, więziono, gilotynowano i brano w jasyr ca... pokaż więcej
  • Viktor E. Frankl
    17. rocznica
    śmierci
    To, że jako istoty ludzkie jesteśmy wyjątkowi i jedyni w swoim rodzaju, wyróżnia nas spośród innych, nadając sens naszej egzystencji i wpływając w jednakowy sposób na naszą pracę twórczą, jak i na naszą zdolność do miłości. Kiedy uświadomimy sobie, że nie da się zastąpić jednego człowieka drugim, ro... pokaż więcej

Znajdź nas na Facebooku