Język ciała, gestów i zachowań

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
5,63 (96 ocen i 5 opinii)
83-89314-01-0
Katarzyna

Zdaniem psychologów w procesie komunikowania ponad połowę informacji odczytujemy z obserwacji zachowania naszego rozmówcy - z intonacji głosu, mimiki, gestów, a także z jego wyglądu i sposobu poruszania się. Ta książka ułatwi kompleksową charakterystykę każdego człowieka - na podstawie jego zachowań, wyglądu, budowy poszczególnych części ciała. Uwzględnia także aspekty astrologiczne, charakter pisma, zamiłowanie do kolorów pozwoli nawet zdefiniować ogólny stan fizycznego i psychicznego zdrowia analizowanej osoby. W książce znajdziesz testy pozwalające określić osobowość rozmówcy.

Sklep
Format
Cena

Mogą Ciebie również zainteresować

• Nie ma nieba
  • Sekret Sonji
  • Krótkie wywiady z paskudnymi ludźmi
  • Widok z nieba
  • Dom po drugiej stronie lustra
  • Silver. Powrót na Wyspę Skarbów
  • Pół świata
  • Wyspa
  • Alan Stoob, łowca nazistów
  • Inteligencja osobowościowa. Jak osobowość wpływa na nasze życie

8,57 (7 ocen i opinii)
Sekret Sonji
Åsa Hellberg

7,75 (4 ocen i opinii)
Krótkie wywiady z paskudnymi ludźmi
David Foster Wallace

8 (9 ocen i opinii)
Widok z nieba
Clara Sanchez

6,7 (46 ocen i opinii)
Dom po drugiej stronie lustra
Vanessa Tait

6,4 (10 ocen i opinii)
Silver. Powrót na Wyspę Skarbów
Andrew Motion

7,91 (11 ocen i opinii)
Pół świata
Joe Abercrombie

7,5 (6 ocen i opinii)
Wyspa
Joanna Miszczuk

8,22 (9 ocen i opinii)
Alan Stoob, łowca nazistów
Saul Wordsworth

9 (1 ocen i opinii)
Inteligencja osobowościowa. Jak osobowość wpływa na nasze życie
John D. Mayer

Zwykły człowiek
Graeme Cameron

9,33 (3 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Anja | 2014-01-04

Hej, czy wiedzieliście ,że " w komunikowaniu się słowa niosą ze sobą tylko 7% wszystkich informacji,38% zawartych jest w intonacji,natomiast aż 55% przekazujemy za pomocą gestów"? (str.48)
Zastanawialiście się nad tym jak wiele mówią o nas nasze dłonie, usta a nawet nogi?
Kobieta nie musi szeptać mężczyznie ,że się jej podoba,wystarczy jedno jej spojrzenie, a on już wie( no chyba ,że jest z nim coś nie tak, ale powinien wiedzieć ), przeciwnie jest z facetami, tu drogie panie musimy się zdrowo namęczyć aby zrozumieć o co im chodzi, a mówi się,ze to kobiety są skomplikowane . Dzięki tej książce odkryjemy bardzo wiele np. co robi z dlońmi osoba ktora nas okłamuje, że są aż trzy rodzaje dzwięków jakie wydajemy podczas śmiechu- hi,hi..ha,ha..i hu,hu i one też pokazują naszą osobowość.

Naprawdę fajna lektura ,polecam poczytać np. w gornie znajomych, zapewnia niezły ubaw bo dowiadujemy się o nich rzeczy, których wcześniej nie dostrzegaliśmy :-)

Świetna, dobrej zabawy :-)

eweluian | 2015-07-23

Książka o tym, jaki charakter mają osoby o określonym wyglądzie palców. Nie polecam, stos bujd i nie ma nic ciekawego z psychologicznego punktu widzenia.

Wielki minus za wątek o znaczeniu daty urodzenia, linii ręki itp. Rzetelne informacje dotyczące mowy ciała to zaledwie mały procent w tej książce. Reszta to typowy forer.

cerber111 | 2013-10-07

chyba 10 razy przeczytałem i często do niej wracam, dobra ale lepsza jest Mowa ciała Allan Pease, Barbara Pease.

Kasia | 2012-08-06

Wracam do niej. Zawiera mnóstwo opisów gestów.

FIREbombMAN | 2015-08-09
Przeczytana: 2011 rok