Język ciała, gestów i zachowań

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
5,62 (95 ocen i 5 opinii)
83-89314-01-0
Katarzyna

Zdaniem psychologów w procesie komunikowania ponad połowę informacji odczytujemy z obserwacji zachowania naszego rozmówcy - z intonacji głosu, mimiki, gestów, a także z jego wyglądu i sposobu poruszania się. Ta książka ułatwi kompleksową charakterystykę każdego człowieka - na podstawie jego zachowań, wyglądu, budowy poszczególnych części ciała. Uwzględnia także aspekty astrologiczne, charakter pisma, zamiłowanie do kolorów pozwoli nawet zdefiniować ogólny stan fizycznego i psychicznego zdrowia analizowanej osoby. W książce znajdziesz testy pozwalające określić osobowość rozmówcy.

Sklep

7,89 (35 ocen i opinii)
Widok z nieba
Clara Sanchez

6,44 (27 ocen i opinii)
Inteligencja osobowościowa. Jak osobowość wpływa na nasze życie
John D. Mayer

0 (0 ocen i opinii)
Kalinowe serce
Teresa Ewa Opoka

6,31 (16 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Anja | 2014-01-04

Hej, czy wiedzieliście ,że " w komunikowaniu się słowa niosą ze sobą tylko 7% wszystkich informacji,38% zawartych jest w intonacji,natomiast aż 55% przekazujemy za pomocą gestów"? (str.48)
Zastanawialiście się nad tym jak wiele mówią o nas nasze dłonie, usta a nawet nogi?
Kobieta nie musi szeptać mężczyznie ,że się jej podoba,wystarczy jedno jej spojrzenie, a on już wie( no chyba ,że jest z nim coś nie tak, ale powinien wiedzieć ), przeciwnie jest z facetami, tu drogie panie musimy się zdrowo namęczyć aby zrozumieć o co im chodzi, a mówi się,ze to kobiety są skomplikowane . Dzięki tej książce odkryjemy bardzo wiele np. co robi z dlońmi osoba ktora nas okłamuje, że są aż trzy rodzaje dzwięków jakie wydajemy podczas śmiechu- hi,hi..ha,ha..i hu,hu i one też pokazują naszą osobowość.

Naprawdę fajna lektura ,polecam poczytać np. w gornie znajomych, zapewnia niezły ubaw bo dowiadujemy się o nich rzeczy, których wcześniej nie dostrzegaliśmy :-)

Świetna, dobrej zabawy :-)

eweluian | 2015-07-23

Książka o tym, jaki charakter mają osoby o określonym wyglądzie palców. Nie polecam, stos bujd i nie ma nic ciekawego z psychologicznego punktu widzenia.

Wielki minus za wątek o znaczeniu daty urodzenia, linii ręki itp. Rzetelne informacje dotyczące mowy ciała to zaledwie mały procent w tej książce. Reszta to typowy forer.

cerber111 | 2013-10-07

chyba 10 razy przeczytałem i często do niej wracam, dobra ale lepsza jest Mowa ciała Allan Pease, Barbara Pease.

Kasia | 2012-08-06

Wracam do niej. Zawiera mnóstwo opisów gestów.

ankajanka | 2015-07-03
cherry | 2015-06-15