Szkoła przetrwania. Podstawowe techniki sztuki przetrwania w warunkach ekstremalnych

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
poradniki

Tak jak żeglarz wypływający na morze, wcześniej czy później natrafi na sztormową pogodę, tak podróżnik natknie się na coś nieznanego i niespodziewanego, co stanowi kwintesencję przyrody. Jeśli w takich sytuacjach człowiek zlekceważy normy bezpieczeńs...

Krzysiek | 2010-12-22

Ksiazka ta jest skrocona wersja dziela Johna "Lofty" Wiseman'a pt. "SAS Szkoła Przetrwania". Niestety nie udalo mi sie zdobyc tamtego podrecznika, wiec przeczytalem ten. Jest ona bardzo uszczuplona, zawiera wszystko to, co najwazniejsze. Ogolnie ksiazka dobra, cenne zrodlo informacji o survivalu.

LeElectro | 2011-07-27

Jestem dumnym posiadaczem najlepszego podręcznika survivalowego dostępnego obecnie z podpisem autora przedmowy - Jacka Pałkiewicza :)

Arkadian449 | 2016-03-25
Konrad | 2015-09-13