Atlantyda i Agharta

Wydawnictwo: Instytut Wydawniczy Związków Zawodowych
9788320203509
romans okultystyczny
Fridgeir

"Staroświecki romans okultystyczny z elementami fantazji naukowej, wydany po raz pierwszy w 1935 roku. Montyhert jest autorem polskim. Wykorzystuje bogate tradycje okultystyczne, by skonstruować wizję dwóch pradawnych podziemnych mocarstw, które toczą ze sobą nieustanną wojnę, a także walczą na co dzień z nieprzyjazną podziemną przyrodą gigantycznych jaskiń - niebezpiecznymi, drapieżnymi...

Montyhert jest autorem polskim. Wykorzystuje bogate tradycje okultystyczne, by skonstruować wizję dwóch pradawnych podziemnych mocarstw, które toczą ze sobą nieustanną wojnę, a także walczą na co dzień z nieprzyjazną podziemną przyrodą gigantycznych jaskiń - niebezpiecznymi, drapieżnymi roślinami i stworami z podziemnych mórz." [Astral]

| 2015-08-03
sensejMichał | 2015-07-29