Biomedyczne podstawy rozwoju i wychowania

978-83-7405-296-2
adorable

Ogólne zagadnienia rozwoju biologicznego. Niezwykle intensywne przemiany kulturowo-społeczne, a w konsekwencji przemiany w obyczajach i zachowaniach dzieci oraz młodzieży, można lepiej zrozumieć, gdy wszechstronnie pozna się człowieka, także z punktu widzenia biologicznego. Studenci kierunków pedagogicznych w toku studiów poznają wiedzę z zakresu rozwoju i wychowania człowieka. Proponujemy...

Ogólne zagadnienia rozwoju biologicznego.

Studenci kierunków pedagogicznych w toku studiów poznają wiedzę z zakresu rozwoju i wychowania człowieka. Proponujemy im niniejszy podręcznik, który omawia ogólne zagadnienia rozwoju biologicznego człowieka oraz przedstawia całokształt przemian, jakim współcześnie podlegają ludzie.

Marzanna | 2012-03-05
xyz | 2013-01-14