Jak zostać szamanem sprzedaży

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Vocatio
biznes, finanse

Obowiązkowa lektura na szkoleniach w najlepszych organizacjach handlowych na świecie np. Citigroup, IBM czy General Electric. Skoro oni skorzystali na tych radach dlaczego i ty nie miałbyśa Trochę deszczu dobrobytu każdej firmie się przyda...

kris81CK | 2016-01-24
Przeczytana: styczeń 2016

Książka w sposób zwięzły przedstawia kroki, jakie powinna zrobić osoba, która zajmuje się sprzedażą. Pokazuje także, czego należy unikać, by nie stracić klienta/zamówienia.
W mojej ocenie jest to swego rodzaju elementarz, z którym powinna zapoznać się każda osoba pracująca w handlu.

krystofffer | 2012-12-28

Jeżeli wcześniej nie mieliśmy do czynienia z kursami, szkoleniami bądź wieloma innymi książkami o tej tematyce to jest to pozycja obowiązkowa. Książka jest wprowadzeniem w temat sprzedaży, i podając liczne przykłady ukazuje zupełnie inne spojrzenie na tą tematykę. Przeczytałem ją jakiś czas temu, część pomysłów wprowadziłem w życie i efekt był. Nie mówię że kolosalny, że wyraźnie odczuwalny, nie, nie. Ale jednak widoczny.

Monika | 2012-06-19

fajna, choc technik nie wyprobowałam

Agnieszka Ciećwierz | 2016-09-03
Magii_Mistrz | 2015-09-05