Giełda. Podstawy inwestowania. Wydanie III zaktualizowane

Okładka książki Giełda. Podstawy inwestowania. Wydanie III zaktualizowane Adam Zaremba
Okładka książki Giełda. Podstawy inwestowania. Wydanie III zaktualizowane
Adam Zaremba Wydawnictwo: Helion, Onepress biznes, finanse
biznes, finanse
Helion, Onepress
2014-01-01
2008-01-01
giełda GPW inwestowanie finanse analiza techniczna analiza fundamentalna pieniądze

Podobała mi się

Podobała mi się

Jedna z najlepszych polskojęzycznych książek o inwestowaniu aktywnym i księgowości. Moim zdaniem niedoceniana, a zasługuje na większą popularność i wyższe oceny. Polecam wszystkim zainteresowanym finansami.

Otwórz Drzwi do Świata Inwestycji! "Giełda. Podstawy Inwestowania" - Twoja Kluczowa Droga do Finansowej Mądrości

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak działa świat inwestycji? Czy pragniesz poznać tajemnice giełdowych ruchów i strategicznych decyzji? Teraz masz okazję! Przedstawiamy "Giełda. Podstawy Inwestowania" - książkę, która rozjaśni Ci mroki finansowego świata. Gotowy na podróż w królestwo zysków i strat?

Zapomnij o niepewności i zgłęb realia inwestowania, korzystając z najlepszej wiedzy!

📈 Zdobądź Wiedzę: "Giełda. Podstawy Inwestowania" to kompendium wiedzy, które wprowadzi Cię w świat giełdowych mechanizmów. Dowiesz się, co kryje się za skomplikowanymi terminami i zasadami.

💰 Znajdź Swoją Ścieżkę: Książka ta pomoże Ci znaleźć odpowiednią strategię inwestycyjną, dostosowaną do Twoich celów i poziomu ryzyka. Odkryj, jakie aktywa są dla Ciebie najkorzystniejsze.

📊 Opanuj Analizę: Poznaj tajniki analizy fundamentalnej i technicznej, które pozwolą Ci oceniać perspektywy różnych inwestycji. Stań się bardziej pewnym w podejmowaniu decyzji.

📚 Zaktualizowane Wydanie: To już trzecia edycja, wzbogacona o najnowsze trendy i zmiany na rynkach. Książka dostarczy Ci aktualnych narzędzi do zrozumienia giełdowych realiów.

🔑 Klucz do Sukcesu: "Giełda. Podstawy Inwestowania" to klucz, który otworzy przed Tobą drzwi do finansowej mądrości. Wprowadź do swojego życia nowe spojrzenie na inwestycje i rozwijaj się w tym fascynującym świecie.

Gotów na odkrycie tajemnic giełdowej areny? "Giełda. Podstawy Inwestowania" to książka, która uczyni z Ciebie bardziej pewnego i świadomego inwestora. Przygotuj się na podróż, która odmieni Twoje podejście do finansów!

Dobre wprowadzenie do tematu. Streszcza i omawia podstawowe pojęcia

Dobre wprowadzenie do tematu. Streszcza i omawia podstawowe pojęcia

Dobry materiał do nauki podstaw działania giełdy. Warto jednak zwrócić uwagę, że nie ma nowych wydań, a co za tym idzie wiele informacji jest przestarzałych, a co gorsza - nieaktualnych, więc wiedzę trzeba aktualizować w oparciu o inne tytuły.

Książka super dla kogoś kto zaczyna z giełdą.

Książka super dla kogoś kto zaczyna z giełdą.

Podstawy rynku oraz terminy używane na warszawskim parkiecie wytłumaczone w sposób przystępny dla laika.

Książka w bardzo prosty i przyjemny sposób przedstawia w jaki sposób zacząć z giełdą.

Prosto zwięźle, zrozumiale i na temat. Polecam!

Prosto zwięźle, zrozumiale i na temat. Polecam!

Ciekawa pozycja

Ciekawa pozycja