Idealni partnerzy

Wydawnictwo: Amber
Perfect Partners
978-83-241-3443-4
dona

(Amanda Quick pseudonim literacki Jayne Ann Krentz). Joel Blackstone jest wściekły. Przecież to dzięki niemu mała firma z Seattle przekształcił a się w przemysłowego giganta. A teraz on, dyrektor Thornquist Gear, ma się usunąć i przekazać kierownictwo obcej kobiecie. Letitia Thornquist nie ma pojęcia o interesach. A tym bardziej o zarządzaniu wielkim koncernem, który niespodziewanie...

(Amanda Quick pseudonim literacki Jayne Ann Krentz).
Joel Blackstone jest wściekły. Przecież to dzięki niemu mała firma z Seattle przekształcił a się w przemysłowego giganta. A teraz on, dyrektor Thornquist Gear, ma się usunąć i przekazać kierownictwo obcej kobiecie. Letitia Thornquist nie ma pojęcia o interesach. A tym bardziej o zarządzaniu wielkim koncernem, który niespodziewanie odziedziczyła. Najgorszym jednak problemem okazują się nie finansowe pułapki i machinacje konkurencji, lecz wyniosły, zimny Joel Blackstone i jego magnetyzujący urok...

Katarzyna Busłowska | 2017-04-16
Przeczytana: 16 kwietnia 2017

Jayne Ann Krentz stworzyła bardzo fajną postać. Letty sprawia może wrażenie głupiutkiej i nieporadnej, ale wcale taka nie jest. Dręczą ją takie zwyczajne kobiece lęki i fobie, ale nie roztrząsa ich. Dziewczyna ma wystarczająco dużo siły, żeby zmienić swoje życie diametralnie. Zostawia narzeczonego, pracę i rodzinne miasto, żeby zacząć od nowa. Choć nikt nie wierzy, że bibliotekarka z Indiany da sobie radę z prowadzeniem dużej firmy w Seattle, ona udowadnia na co ją stać. Z pewnością rozległa wiedza, którą zdobyła ze względu na swój poprzedni zawód okazała się wielkim atutem. Letty ma świeże spojrzenie i jest bardzo zaangażowana. Autorka wcale nie podeszła idealistycznie do poczynań swojej bohaterki. Dziewczyna wciąż popełnia błędy i strzela gafy, ale jest otwarta i ma wystarczająco dużo pokory, żeby się uczyć.

wiejskifilozof | 2014-11-20

Autorkę znam i lubię czytać.
Tym razem dostałem powieść lekko i szybką. Łatwo się ją czyta, bo jest naprawdę ciekawa.
Mamy tu walkę o przedsiębiorstwo,to tego dodany pikantny romans.
I to właściwie wszystko,taka lekka książka na jedno popołudnie.

Karinaaa | 2016-01-25
Przeczytana: 24 stycznia 2016

Początek jakoś mnie nie wciągnął, ale jak zawsze Jayne Ann Krentz zaskoczyła końcem. "Idealni partnerzy" nie zaliczę do moich ulubionych książek tej autorki, ale czyta się ją lekko.
Letty Thornquista odziedziczyła po wujku firmę, której dyrektorem naczelnym jest Joel Blackstone. Letty wyprowadziła się z Indiany, rzuciła pracę i zerwała zaręczyny z Dixonem. Joel miał umowę z Charliem, że wykupi jego firmę, ale niestety przed zmianą testamentu niespodziewanie umarł.
Joel chce się zemścić na swoim byłym szefie i zniszczyć jego firmę Copeland Marine. Jednak Letty namawia go, żeby dał szansę firmie i pokazuje mu plan Escotta. Joel zgadza się i wyrzuca z pracy Victora Copelanda. Były szef jest bardzo agresywny i niszczy mieszkanie Joela, a nawet próbował spalić swoją firmę. Victor dzwoni do Joela i mówi mu, że zabije Letty. Blackstone jedzie z ojcem Letty do domku w górach, w którym przebywają córka Victora Diana, żona Morgana Stephanie i Letty. W trakcie jazdy Victor próbuje zepchnąć...

betina360 | 2015-07-08
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 08 lipca 2015

Dwoje ludzi roznych jak ogien i woda w zmyslowym pojedynku. Ksiazka wciaga od samego poczatku i nieraz bawi swoimi dialogami. Po raz kolejny milo bylo przeczytac ksiazke autorki ktora lubie i ktora potrafi fajnie pisac polecam.

| 2014-03-18
Przeczytana: listopad 2013
Ewelf25 | 2013-09-10
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 10 września 2013

Książka wciągająca, łatwa i przyjemna.Jak wszystkie pozycje tej autorki.
Akcja przewidywalna, ale i tak książka godna polecenia.

Magdalena | 2013-06-02
Przeczytana: 01 czerwca 2013

Sympatyczna i dobrze się czyta. Na pewno wrócę do innych jej książek.

Patrycja | 2013-04-25
Przeczytana: 24 kwietnia 2013

Romansidło na 1 dzień. Jayne Ann Krentz pisze najlepsze romanse i ten jest również bardzo w jej stylu. Lekka lektura dla oderwania myśli lub relaksu.

Patrycja | 2014-02-25
Przeczytana: 25 lutego 2014

Jak zapanować nad uczuciami, gdy wokół wszyscy których kochasz mogą zginąć.

Vivienne | 2015-05-25
Przeczytana: 24 maja 2015

Książka ,,lekka, łatwa i przyjemna".