zarządzanie jutra. Jakie jest Twoje miejsce w przyszłościa

Wydawnictwo: Red Horse
biznes, finanse

SPRzEDAŻ OD 30-05-2008! Jeśli istnieje coś, co może zapewnić długoterminowy sukces firmy, to tym czymś jest innowacja nowe sposoby mobilizacji potencjału, zarządzania zasobami, opracowywania strategii. W zarządzaniu jutra uznany autor Gary Hamel dowodzi, że tradycyjne metody zarządzania firmą przestały się sprawdzać. Że zarządzanie firmą wymaga zasadniczej odmiany sposobu myślenia o samym zarządzaniu. Że w chwili obecnej zdobycie trwałej przewagi konkurencyjnej firmy wymaga prawdziwego wymyślenia na nowo sposobu na zarządzanie nią. zarządzanie jutra to właśnie ten sposób. Jest jednocześnie dziełem naukowym i praktycznym poradnikiem, który pomoże ci wykształcić techniki zarządzania, jakich będziesz potrzebować w przyszłości. To książka dla marzycieli i pragmatyków. To książka dla wszystkich, których uwierają biurokratyczne pęta. Jeśli należysz do nich witaj i rozgość się.

scirus | 2016-11-18
Na półkach: Przeczytane, Pożyczone