Łódzki fotospacerownik w czasie i przestrzeni

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteka Gazety Wyborczej". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Agora SA
978-83-7552-857-2
Łódź, fotografie, zdjęcia
albumy
schizma

Zapraszamy na wędrówkę po Łodzi w czasie i przestrzeni, dzięki której będziemy mogli dokładnie spojrzeć na budynki i ulice miasta oczami jej dawnych mieszkańców. Nie jest to tylko ilustrowany spis łódzkich zabytków i charakterystycznych punktów, pokazujący, jak one wyglądały w przeszłości i jak prezentują się obecnie. Zajrzymy też śladem fotografii z różnych czasów, m.in. w podwórka i na przedmieścia miasta. W książce znajdą Państwo ponad sto porównań starych fotografii z różnych lat ze zdjęciami wykonanymi w 2009 r.

[z okładki]

Calebornia | 2014-01-17