Sebastian, czyli kot

Cykl: Klub Ratowników Zwierząt (tom 1)
Wydawnictwo: Siedmioróg
Kitten alert!
kot, zwierzęta, schronisko
Nibi

Schronisko dla zwierząt w Dormouth przeżywa poważne trudności i grozi mu zamknięcie. Eliza, Abby, Molly i Lisa postanawiają je ratować. Dostają też poważne zadanie od nauczycielki gry na pianinie; muszą zaopiekować się pewnym uroczym, ale bardzo nieostrożnym maluchem. Czy poradzą sobie ze wszystkim? Kim naprawdę jest pani Gresham? Co wspólnego mają ze sobą mały czarny kot i Cudowna Czerwona...

Czy poradzą sobie ze wszystkim? Kim naprawdę jest pani Gresham? Co wspólnego mają ze sobą mały czarny kot i Cudowna Czerwona Skarpeta? W kim i dlaczego kocha się Lisa? Jak zrobić cukierki z pestek dyni?

Halina | 2013-06-28
Przeczytana: 2007 rok

Dobry styl, miło się czyta nawet mi, nastolatce, choć to książka dla dzieci, ciekawa fabuła, w ogóle, miło i ciekawie.

TaliaNatalia | 2012-04-29
Przeczytana: 29 kwietnia 2012