Anielski hultaj

1997-01-01
1997-01-01
Małgorzata Stefaniuk
romans Miłość szpiega

Przez większość książki totalna nuda poparta totalnym brakiem logiki. Pomiędzy Maxie a Robinem iskrzy, ale to ciągłe porównywanie i wspominanie Maggie staje się w pewnym momencie męczące i czytelnik przestaje wierzyć, że główni bohaterowie mogą się w sobie na serio zakochać. Dochodzą do tego jeszcze te wszystkie pseudo-psychologiczne porady i indiańskie obrzędy. Nie zabrakło również odwiedzin Maxim i Roberta u jego dawnej miłości. W tym momencie książka osiąga apogeum braku logiki (bo jaka normalna laska chciałaby spędzić choćby minutę w domu dawnej partnerki swojego faceta, który kilkukrotnie wspomina, że może nadal darzyć ją uczuciem). Zakończenie zaskakujące i w miarę interesujące. Podsumowując książka taka sobie, bez fajerwerków.

Lord Robert Anderville nieraz patrzył niebezpieczeństwu w oczy. Teraz, po powrocie do rodzinnego domu, brak mu dreszczu emocji, jaki towarzyszył mu w każdej szpiegowskiej misji. Pewnego dnia jego świat ponownie nabiera blasku. Młody chłopak spotkany na drodze okazuje się piękną damą, i to damą najwyraźniej potrzebującą pomocy. Robert nie przeczuwa jednak, że będzie musiał uciec się do niejednego szpiegowskiego fortelu, by ocalić czarującą dziewczynę przed prześladowcą, który podąża jej tropem...

Niebezpieczna maskarada sensacyjna przygoda i milosne zauroczenie. W tej ksiazce nie ma czasu na nude akcja gna do przodu bardzo szybko i sa momenty ktore bawia i daja do myslenia. Autorka po raz kolejny nie zawiodla mnie.

Lekkie romansidło, ale dość ambitne.

Lekkie romansidło, ale dość ambitne.

Inny tytuł:"Anielski hultaj".

Inny tytuł:"Anielski hultaj".

Jedna z moich ulubionych książek tej autorki:) Bardzo dobra książka, Polecam!

Jedna z moich ulubionych książek tej autorki:) Bardzo dobra książka, Polecam!

Ulubiona i druga książka, którą przeczytałam:)
Bardzo, bardzo ciekawa. Świetni bohaterowie, lekko kryminalny wątek i miłość.
Naprawdę cudowna!

Ulubiona i druga książka, którą przeczytałam:)
Bardzo, bardzo ciekawa. Świetni bohaterowie, lekko kryminalny wątek i miłość.
Naprawdę cudowna!

Bardzo ciekawa książka, przygody Maxie i Robina potrafią wciągnąć :) Co prawda spodziewałam się troszkę innego zakończenia, ale te również było dobre.

inne wydanie Miłość szpiega

inne wydanie Miłość szpiega

Inny tytuł "Anielski hultaj".

Inny tytuł "Anielski hultaj".

• Romans historyczny
  • Romanse historyczne
  • Mary Jo Putney
  • Romans Historyczny

Dodaj cytat z książki Anielski hultaj