Dr. Dobson Answer Your Questions
83-7024-090-9
poradniki
monika_t2

Książka napisana jest w formie odpowiedzi autora na kierowane do niego pytania rodziców w kwestii wychowania dzieci jak również kwestii dotyczących rodzicielstwa i małżeństwa. Można tutaj znaleźć odpowiedź na takie pytania jak: * w jaki sposób karać 6 miesięczne niemowlę? * czy należy zmuszać dziecko do jedzenia? * co należałoby powiedzieć 15-letniej córce pragnącej spotykać się z...

* w jaki sposób karać 6 miesięczne niemowlę?
* czy należy zmuszać dziecko do jedzenia?
* co należałoby powiedzieć 15-letniej córce pragnącej spotykać się z 19-letnim chłopcem?
* jak pomóc dziecku mającemu trudności w uczeniu się?
* jakie są objawy przekwitania i jak sobie radzić z tym stanem?
* o jakich kłopotach małżeńskich najczęściej słyszymy w miejscu pracy?

Elżbieta | 2012-01-16
Przeczytana: 2011 rok

Niektóre odpowiedzi dra Dobsona dzisiaj mogą razić czy nawet śmieszyć, ale taka była myśl pedagogiczna w latach 80. Inne też mamy i mieliśmy realia życia od amerykańskich. Niemniej jednak pozycja godna polecenia- mnie usatysfakcjonowały wypowiedzi dotyczące życia dorosłego.

justi | 2011-08-25

Jako młoda matka chwytałam się każdej pomocy. Teraz wybierałabym ostrożniej.

Doracy | 2016-05-29
Gryzelda | 2013-01-10