Gromadka Kubusia Puchatka: Opowiada Wanda Chotomska

Tłumaczenie: Wanda Chotomska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Ze Skarbczyka Walta Disneya". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
Oh Bother!
83-237-1571-8
dziubax

Stumilowy Las zawsze jest otwarty. Od rana do wieczora. Od "dzień dobry" po "dobranoc". Wejścia nie broni żaden zakaz. W innych lasach są czasami napisy: "Wstęp wzbroniony", a jeśli nawet dozwolony, to "Zabrania się schodzenia z wyznaczonych ścieżek" albo "Posiłki spożywać w miejscach wyznaczonych", "Nie rozbijać namiotów", "Otwarte od ósmej do osiemnastej"... A do Stumilowego Lasu można wejść o każdej porze. I każdy sobie wędrować może gdzie chce.

źródło opisu: http://www.petlaczasu.pl/gromadka-kubusia-puchatka/b00010998

źródło okładki: http://www.petlaczasu.pl/gromadka-kubusia-puchatka/b00010998

casia | 2015-12-26
Przeczytana: 15 grudnia 2015

Bardzo sympatyczna książeczka!
Bez jakichś wymuszonych, wciskanych co chwilę tekstów z oryginalnego Kubusia, a jednak utrzymana w konwencji.
Dobrze się czyta, miło ogląda obrazki, a po każdym rozdziale czeka na nas jakiś fajny pomysł aktywujący dzieci.
W zalewie "pseudokubusiowej" literatury ta wyróżnia się jakością i pomysłem.
Polecam wszystkim małym kubusiomiłośnikom.

Ula | 2015-04-07
Basia_Pelc | 2014-09-14