Gromadka Kubusia Puchatka: Opowiada Wanda Chotomska

Oh Bother!
83-237-1571-8
Wanda Chotomska
Egmont Polska
Kubuś Puchatek Stumilowy Las przyjaźń dziecięce.
Oh Bother!
Egmont Polska
literatura dziecięca
83-237-1571-8
Wanda Chotomska
Kubuś Puchatek Stumilowy Las przyjaźń dziecięce.

Disneyowska książeczka z pięcioma bajkami o Kubusiu Puchatku, które opowiada Wanda Chotomska zawiodła moje oczekiwania. Grafika wydała mi się bardzo sympatyczna, na każdej stronie fajne obrazki, nie za dużo, nie za mało, typowe spod kreski Disneya. Za to z tekstem znacznie gorzej. Każda bajka była zbyt dydaktyczna, w niedobrym tego słowa znaczeniu. Zdania sprawiały wrażenie...

Bardzo sympatyczna książeczka!
Bez jakichś wymuszonych, wciskanych co chwilę tekstów z oryginalnego Kubusia, a jednak utrzymana w konwencji.
Dobrze się czyta, miło ogląda obrazki, a po każdym rozdziale czeka na nas jakiś fajny pomysł aktywujący dzieci.
W zalewie "pseudokubusiowej" literatury ta wyróżnia się jakością i pomysłem.
Polecam wszystkim małym...

• Dzieciństwo