Tajemnica Dzikiego Boru

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Vocatio
The Tanglewoods' Secret
83-85435-60-3
Antares

Tajemnica Dzikiego Boru" to druga, po Skarbach Śniegu, bardzo znana powieść Patricii St. John; to również kolejna, pełna ciepła opowieść o niezwykłych, wzruszających losach młodych bohaterów. Autorka w Tajemnicy Dzikiego Boru, tak jak i w innych swoich powieściach, odwołuje się do wartości chrześcijańskich, starając się przekazać je dzieciom w sposób jak najbardziej prosty i naturalny. Największą zaletą tej książki jest to, że pokazuje ona, jak mówić dzieciom o śmierci, co jest, jak wiadomo, rzeczą niezwykle trudną i delikatną. Jest to książka, która o sprawach skomplikowanych i bolesnych opowiada w sposób pełen miłości.

marolina | 2014-02-16
Przeczytana: 04 maja 2011

Książka ta jest świetna. Przeczytałam ją jako młoda chrześcijanka i pamiętam że bardzo mi się podobała i miała na mnie duży wpływ. Polecam ;)

staczer | 2012-07-03
Przeczytana: 2004 rok

Gdyby nie moje dzieci nie sięgnęłabym po te książkę. Zdecydowanie cieszę się, że mogłam ją przeczytać. Opowiada o przygodach dzieci, dotyka trudnych tematów, do jakich niewątpliwie zaliczyć można śmierć. Mówi o przyjaźniach, które się zawiązują w realnym świecie-bez internetu, bez komunikatorów. Książka prawdziwa i przede wszystkim ważna zew zględu na wartości chrześcijańskie.Polecam ją każdemu, a szczegolnie do wspólnego czytania z dziećmi. Z pewnoscią warto potem o niej porozmawiać.

Rosalia_de_Castro | 2013-04-07

Książka, która była dla mnie niezwykle ważna w dzieciństwie. Do tej malutkiej książeczki (mam trochę inne wydanie) wracałam wielokrotnie i zawsze odnajdowałam wiarę i siłę odpowiednią do mojego wieku.

Magda | 2013-03-07

wzruszająca... bardzo dawno czytałam