Gulasze i potrawki

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
83-7255-272-X
gulasz, leczo, kuchnia
Barbara

Gulasz - (od węgierskiego gulyas) to danie jednogarnkowe. Jest to rodzaj bardzo gęstej zupy z mięsa z dodatkiem różnorodnych warzyw i ostrych przypraw. Najnowsza książka popularnej serii BPD zawiera kilkadziesiąt receptur na te smaczne i pożywne dania. Oprócz przepisów na tradycyjne gulasze z dodatkiem papryki i pomidorów, autorka zdradza sekrety przygotowania potrawek (delikatnych gulaszy z białego mięsa) oraz ratatouilli (gulaszy warzywnych) i bardzo popularnego leczo.

ryszpak | 2015-09-20
Przeczytana: 1999 rok