www.samotna pozna...

Tłumaczenie: Małgorzata Strzelec
Książka jest przypisana do serii/cyklu "My dwudziestolatki, trzydziestolatki". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Single white e-mail
83-7245-758-1
ZuzAnka

Sobotnie wieczory to koszmar. Sobotnie wieczory są dla par, a nie dla samotnej trzydziestolatki. Victoria Shepworth, copywriterka z Sydney, nie wierzy, że spotka kiedyś odpowiedniego faceta. Ale horoskop zapewnia ją, że znajdzie swoją "drugą połowę"... dzięki komputerowi. Tak zaczyna się internetowy romans Victorii. Wspaniały... dopóki trwa w Internecie.

Sabcia100 | 2014-02-21
Przeczytana: 21 lutego 2014

Niezłe, niewymagające czytadło dla odprężenia, idealne na zimny wieczór.

Jagrys | 2017-09-19

Jak w oględny sposób wyrazić się o czymś, co na wyrażenie nie zasługuje?
Bo powiedzieć, że książka jest fatalna to mocne niedopowiedzenie.
Główna bohaterka rozpaczliwie chce być czyjaś. Wręcz obsesyjnie pragnie Tego Jedynego. Niech kopie po oczach, byle by był. Z braku amanta autorka w osobie pierwszej łamie ręce, szlocha i zawraca du... tę, no, kontrafałdę a jedyne czego w tym momencie chce czytelnik to pirzgnąć grafomański popis w kąt i zacząć rąbać parkiet. To właśnie z myślą o takich kobietach powstało "Dlaczego mężczyźni kochają zołzy". Sprawdzian wytrwałości i droga przez mękę. Jeśli Victoria Shepworth ma być australijskim odpowiednikiem Bridget Jones - Mark Darcy będzie bardzo zajęty w procesie o zniesławienie.
Mądrość ludowa mówi, żeby nie oceniać książki po okładce. Ale jeśli przyjąć, że jarmarcznie tandetny styl odpowiada treści, w podtytule należałoby dodać: Na własną odpowiedzialność.

Cuddless | 2011-04-30

Co za koszmar! Kobieta na okładce to chyba taka niewyszukana ironia, bo z bohaterką ma niewiele wspólnego. Victoria to rozmemłana, zakompleksiona i zdesperowana baba, której największą obsesją jest znalezienie sobie faceta. Autorka raczy nas wynurzeniami głównej bohaterki na temat - jakże by inaczej - jej samej, w dodatku w tak smętny sposób, że po kilkunastu stronach człowiek ma ochotę podciąć sobie żyły. Pani Adams współczuję stanu umysłu.
Wydawnictwu zaś współczuję tłumacza i korekty. Błędy, literówki i zdania zupełnie od czapy, jakby tłumaczone google translatorem.
Nie da się czytać.

Catchy13 | 2012-10-19

Fabuła ciekawa, ale sama książka nie zachwyca. Kompletnie spaprany jest koniec. Nie polecam.

Small_Witch | 2012-06-27
Przeczytana: 2010 rok

Zabawna powieść o kobiecie pragnącej miłości...

danielka106 | 2018-01-16
Agnieszka | 2018-01-11