www.samotna pozna...

Tłumaczenie: Małgorzata Strzelec
Książka jest przypisana do serii/cyklu "My dwudziestolatki, trzydziestolatki". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Single white e-mail
83-7245-758-1
ZuzAnka

Sobotnie wieczory to koszmar. Sobotnie wieczory są dla par, a nie dla samotnej trzydziestolatki. Victoria Shepworth, copywriterka z Sydney, nie wierzy, że spotka kiedyś odpowiedniego faceta. Ale horoskop zapewnia ją, że znajdzie swoją "drugą połowę"... dzięki komputerowi. Tak zaczyna się internetowy romans Victorii. Wspaniały... dopóki trwa w Internecie.

Sabcia100 | 2014-02-21
Przeczytana: 21 lutego 2014

Niezłe, niewymagające czytadło dla odprężenia, idealne na zimny wieczór.

Cuddless | 2011-04-30

Co za koszmar! Kobieta na okładce to chyba taka niewyszukana ironia, bo z bohaterką ma niewiele wspólnego. Victoria to rozmemłana, zakompleksiona i zdesperowana baba, której największą obsesją jest znalezienie sobie faceta. Autorka raczy nas wynurzeniami głównej bohaterki na temat - jakże by inaczej - jej samej, w dodatku w tak smętny sposób, że po kilkunastu stronach człowiek ma ochotę podciąć sobie żyły. Pani Adams współczuję stanu umysłu.
Wydawnictwu zaś współczuję tłumacza i korekty. Błędy, literówki i zdania zupełnie od czapy, jakby tłumaczone google translatorem.
Nie da się czytać.

Catchy13 | 2012-10-19

Fabuła ciekawa, ale sama książka nie zachwyca. Kompletnie spaprany jest koniec. Nie polecam.

Small_Witch | 2012-06-27
Przeczytana: 2010 rok

Zabawna powieść o kobiecie pragnącej miłości...

mypinkflaming | 2016-08-21
Przeczytana: 21 sierpnia 2016