Syczki - zabawa z głoskami s, z, c, dz

Książka jest przypisana do serii/cyklu "„Szkoła poprawnej wymowy”". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: BEA
mowa, terapia
poradniki
Maja

Książka przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, utrwalająca wymowę głosek: s, z, c, dz. Została opracowana w taki sposób, aby zwiększyć motywację dzieci do ćwiczeń logopedycznych poprzez samodzielne działania: rysunki, wycinanki, zaznaczanie ilości powtórzeń. Słowa, zdania, wierszyki oraz ilustracje bawią i zaskakują dzieci. Pod kierunkiem logopedy, nauczyciela,...

Pod kierunkiem logopedy, nauczyciela, rodzica dziecko może samodzielnie wykonywać zadania zamieszczone w książce. Ocenić wymowę, jak również wywołać głoskę powinien logopeda. On również sprawdza postępy dziecka. Zadania ułożone są według zasad terapii logopedycznej: ćwiczenie wywołanej głoski następuje w sylabach, grupach spółgłoskowych, wyrazach i zdaniach, na końcu zaś w mowie spontanicznej dziecka.

jaguśka | 2010-11-02
Maja | 2010-09-12