SZUMKI-zabaway z głoskami sz, ż, cz, dż.

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Szkoła poprawnej wymowy". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: BEA
978-83-88862-21-9
terapia, mowa
poradniki
Maja

Druga z serii książek pomocniczych dla rodziców, logopedów i nauczycieli przedszkolnych oraz nauczania początkowego przeznaczonych do pracy z dziećmi w wieku 3 do 7 lat, posiadającymi wadę wymowy: seplenienie. Książka została opracowana w taki sposób, aby zwiększyć motywację dzieci do ćwiczeń logopedycznych poprzez samodzielne działania: rysunki, wycinanki, zaznaczanie ilości powtórzeń....

Książka została opracowana w taki sposób, aby zwiększyć motywację dzieci do ćwiczeń logopedycznych poprzez samodzielne działania: rysunki, wycinanki, zaznaczanie ilości powtórzeń. Słowa, zdania, wierszyki oraz ilustracje bawią i zaskakują dzieci.

Pod kierunkiem logopedy, nauczyciela, rodzica dziecko może samodzielnie wykonywać zadania zamieszczone w książce. Ocenić wymowę, jak również wywołać głoskę powinien logopeda. On również sprawdza postępy dziecka. Zadania ułożone są według zasad terapii logopedycznej: ćwiczenie wywołanej głoski następuje w sylabach, grupach spółgłoskowych, wyrazach i zdaniach, na końcu zaś w mowie spontanicznej dziecka.

jaguśka | 2010-11-02
Maja | 2010-09-12