Łamańce z dedykacją czyli makaka ma Kama

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Logopedia". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Podkowa
poradniki
Maja

"(...) Tytułowe łamańce to specyficzne grupy głosek, ze wskazaniem na zachodzące w nich zjawiska fonetyczne, a "dedykacja", to poszczególne partie książki poświęcone pracy logopedów, nauczeniu sie prawidłowego mówienia przez młodzież szkolną i studentów szkół artystycznych. (...)" - Bogumiła Toczyska ". (...) Zestaw ćwiczeń i podanie go w lekkiej, zabawowej formie - to jest to! A jednocześnie...

(...) Zestaw ćwiczeń i podanie go w lekkiej, zabawowej formie - to jest to! A jednocześnie porcja wiedzy teoretycznej świetnie wpleciona w tekst. (...)" - prof. Aleksander Fabisiak (Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna w Krakowie) ".

(...) Forma książki odbiega od dotychczasowych publikacji na ten temat. Lekka, dowcipna opowieść o bardzo ważnych sprawach, dotyczących poprawności i piękna wymowy, zaskakujący i intuicyjny tytuł, zachęcający do lektury. (...)" - Romana Kowalczyk (Scholisticus nr 3/4).

Grażyna | 2011-02-22
Przeczytana: 1986 rok