Plamki, kropki i kropelki. Ćwiczenia wspomagające prawidłowy rozwój mowy dziecka

Wydawnictwo: Bonami
978-83-89621-65-8
mowa, terapia logopedyczna
poradniki
Maja

Kontynuacja zabaw logopedycznych przedstawionych w książce Iwony Rutkowskiej-Błachowiak "Gimnastyka buzi na wesoło" - niniejsza książeczka również adresowana jest do logopedów, nauczycieli oraz rodziców pracujących z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Zawiera ona propozycje zabaw, w których są ukryte cenne wartości z zakresu terapii logopedycznej. Przykłady ćwiczeń przedstawione...

Przykłady ćwiczeń przedstawione w tej pozycji są od kilku lat wykorzystywane przez autorki w terapii indywidualnej oraz na zajęciach grupowych prowadzonych w ramach "Programu profilaktyki logopedycznej". Wesołe ilustracje ozdabiane kropkami, plamkami i kropelkami za pomocą słomki są skutecznym elementem wspomagającym prawidłowy rozwój mowy dziecka.

Akyrasss | 2011-09-01
Art_emida | 2011-05-01