Potrzask

Tłumaczenie: Katarzyna Marczewska
Cykl: Saga rodu Montgomerych (tom 4)
Wydawnictwo: Da Capo
VELVET ANGEL
romans historyczny
Wanda

Niektórych stale prześladuje pech, innym szczęście dopisuje ponad miarę. Lord Montgomery zawsze należał do tych drugich. Jemu też spadł prosto z nieba cudowny dar - nagi anioł zawinięty w kobierzec. Anioł miał na imię Elżbieta, a do tego zielone oczy i miodowozłote włosy. Serce lorda zaczęło wywijać koziołki... ale nie serce Elżbiety. Między ich rodami od pokoleń bowiem toczyły się waśnie i...

Serce lorda zaczęło wywijać koziołki... ale nie serce Elżbiety. Między ich rodami od pokoleń bowiem toczyły się waśnie i wojny, ona zaś nie zamierzała zapomnieć o dokonanych przez lata gwałtach, zdradach i przelewie krwi.

Kiedy jednak spojrzała w płonące pożądaniem oczy lorda i poznała słodycz jego pocałunków, znalazła się w potrzasku.

zabielka | 2016-01-21
Na półkach: 2016, Przeczytane
Przeczytana: 21 stycznia 2016

No i niestety. Tak jak się spodziewałam, połowa książki została opisana w poprzedniej części. i to jedyny chyba (nie mały niestety minus)
Więc jeśli ktoś nie czytał "Wiedźma" Mogę z czystym sumieniem polecić tą część.
Nie mogę postąpić inaczej. :) Nie wieje nudą. Ciągle się coś dzieje. Główni Bohaterowie świetnie wykreowani.
Najbardziej cieszy mnie obecność mojego ulubieńca z poprzednich części Rab-a :)
Pozdrawiam :)

zakreconaxxd | 2015-02-02
Na półkach: Przeczytane, Wypożyczone

Strasznie się zwiodłam. Całość jest strasznie nudna - i bohaterowie i fabuła.

eirei_l | 2015-04-27
Przeczytana: 27 kwietnia 2015

"Potrzask" jest książką Jude Deveraux głównie znanej z romansów historycznych. I właśnie ten romans jest jednym z nich.

Jest typową książką gdzie dziewczyna jest uparta i walczy w imieniu swoich idiotycznych wierzeń, ale poddaje się mężczyźnie, który zapałał do niej wielką namiętnością. Oczywiście jest moment, gdy coś się dzieje, ale wiadome, że i tak będą mimo wszystko razem. To tak w skrócie.

Lubię lekkie romanse historyczne między innymi tej autorki, lecz ta książka była zaskakująco nudna, niby coś się dzieje, ale tak to jest opisane, że można zasnąć przy czytaniu. Nie spodziewałam się tego po przeczytaniu opisu. Ale tak to już bywa coś musi trafić się złego.

Jeśli ktoś chce to niech czyta, nie zabraniam. Ale warto byłoby wziąć pod uwagę fakt, że dużo osób uważa, że ta książka jest nudna.

lila_2603 | 2014-08-11
Przeczytana: sierpień 2014

Seria Velvet z cyklu Saga rodu Montgomerych jest jedną z moich ulubionych tej autorki. Dużo zwrotów akcji, wyraziste bohaterki, niekiedy wysoce irytujące ( Bronwyn z Dziedziczka), przystojni , męscy bohaterowie. Nie można się nudzić , jest jedna rzecz , która mnie drażniła - sposób narracji w dwóch ostaniach częściach serii Velvet znamy tylko myśli głównej bohaterki, może to szczegół , ale dla mnie ważny.

kagome1990 | 2015-12-07

Niestety zawiodłam się, wiem że autorkę stać na więcej

eve | 2014-01-11

Takie romansidło - zakończenie książki można przeczytać czytając tę małą serię o braciach. Szkoda, że autorka w ten sposób zepsuła przyjemność czytania.

Kasia W-ka | 2012-07-18
Przeczytana: 18 lipca 2012

4 część z powiązanych ze sobą historii czwórki braci Montgomery Gavina, Stephana, Raine'a, Milesa.

Ta książka opowiada historię Milesa najmłodszego z braci.

Evi91 | 2012-04-26
Przeczytana: 24 czerwca 2010

"- Szybko z wystraszonego króliczka zmieniłaś się w kusicielkę." (Da Capo)

IzaKoa13 | 2016-10-19
Na półkach: Ulubione, Przeczytane